GO!
Witamy książki twórcy sklep kontakt extra 
Extra Club Tekstobraz         
            
 
  


Aha, rozumiem… mhm…tekstobraz…mhm…taak…
…a o co tak właściwe chodzi?


Tekstobraz to chwila, wyraz nastroju czy ulotny błysk pomysłu, uchwycone na dowolnym medium (analogowym lub nie) i przedstawionym w formie ilustracji z towarzyszącym tekstem. Zarówno wartość merytoryczna tekstu, typografia, jak sama forma ilustracji są dowolne, a przekaz stanowi  jedność tekstu i obrazu. Z tego właśnie rodzi się i nowa forma – eksperyment Tesktobraz.

Smacznego i Na Zdrowie!


All pictures are copyrighted.
© 2008 by Zograph.org
For more info please contact us.

UWAGA!
Wszystkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie lub przedruk ilustarcji z serwisu Zograph.org jakąkolwiek techiką bez zgody twórców stanowi naruszenie praw autorskich. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Zespół Zograph.org


 
Imprezy ZOGRAPH.ORG
Chcesz zorganizować warsztaty gotowania, wykład o kuchni bałkańskiej, wystawę ilustracji lub warsztaty komiksowe dla dzieci? Pomożemy ci - skontaktuj się z nami!
Bądź na bieżąco!
ZOGRAPH.ORG prezentuje wyłącznie limitowane edycje książek w niskich nakładach. Jeśli nie chcesz przegapić specjalnego wydania wybranej pozycji z naszej oferty, zapisz się na listę mailingową!
Pytania?
Zajrzyj na naszą listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ) lub napisz do nas: info@zograph.org
Oferta PDF
Zapoznaj się szczegółowo z naszymi książkami: pobierz naszą nową pełną ofertę 2010 w formacie PDF (402 KB).
Książki to nie wszystko!
W naszym sklepie znajdziesz również oryginalne kolekcjonerskie grafiki związane z wybraną pozycją w ofercie ZOGRAPH.ORG. Każdy produkt jest unikalny, zaprojektowany i wykonany przez twórców ZOGRAPH - nie prowadzimy seryjnej produkcji.

Bałkańskie Zapiski Kuchenne - Bałkańskie Zapiski Kuchenne to seria wydawnicza, której kolejne części poświęcone są różnym aspektom kuchni narodów Półwyspu Bałkańskiego. Książka adresowana jest do każdego, kto pragnie nie tylko wypełnić swoją kuchnię kuszącymi zapachami bałkańskich potraw, ale także poszerzenia wiedzy o kulturze i obyczajach narodów na Półwyspie Bałkańskim. Bogato ilustruwana, fotografie wybranych dań w autentycznej scenerii, fotografie historyczne i współczesne Bałkanów, rysunki i szkice o charakterze entograficznym i czysto praktycznym - wyjasniające techniki kulinarne. Więcej o książce w dziale nowości i na oficjalnej stronie internetowej serii www.balkansko.org Polecamy inne serwisy internetowe: CMS

Simeon Genew CMS Powered by PROFSOFT Sp. z o.o.